Tarnowskie Centrum Kultury / Scena

Scena

top_scena

FISZ EMADE TWORZYWO - Piwnice TCK, 24.03.12

FISZ EMADE TWORZYWO - Piwnice TCK, 24.03.12

Mija właśnie 10 lat od czasu wydania płyty "Polepione dźwięki", dlatego FISZ EMADE dumnie mianują się "mistrzami starej szkoły" i prezentują nowy materiał, stylistycznie nawiązujący do ich pierwszych inspiracji muzycznych, w tym do pionierskiego hiphopu. Ci, którym brakowało klasycznych rymów Fisza i mistrzowskiej produkcji Emade będą na pewno usatysfakcjonowani - przesterowany rap podbity mocnym rytmem nie brzmiał tak dobitnie od czasów "Check Your Head" Beastie Boys, do twórczości których fani znajdą nawiązania chociażby oglądając teledysk zapowiadający płytę.

L.STADT - Piwnice TCK, 02.03.12

L.STADT - Piwnice TCK, 02.03.12

Łódzka formacja L.STADT powraca na koncert do Tarnowa. Z nowymi doświadczeniami na międzynarodowych scenach, z kolejnym, po debiutanckim, materiałem, który ukazał się na albumie "EL.P"

Na koncert zapraszamy do Piwnic TCK 2 marca 2012 o godz. 19:00. Przedsprzedaż biletów w cenie 20 zł. od 13 lutego w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5.

MAREK NAPIÓRKOWSKI TRIO - KONKUBINAP + WARSZTATY - Piwnice TCK, 03-04.03.12

MAREK NAPIÓRKOWSKI TRIO - KONKUBINAP + WARSZTATY - Piwnice TCK, 03-04.03.12

Marek Napiórkowski, jeden z najbardziej cenionych polskich gitarzystów jazzowych, wystąpi w Tarnowie promując swoją trzecią płytę pt. "KonKubiNap”. Skład zespołu tworzy trzech niezwykłych muzyków – absolutna czołówka polskiej sceny jazzowej: gitarzysta Marek Napiórkowski, basista Robert Kubiszyn i perkusista Cezary Konrad.

Archiwum koncertów (od października 2009 r.)

projekt i wdrożenie: www.ladnestrony.net